Yapı Günleri’18

Dokuz Eylül Üniversitesi Yapı Topluluğu (DEYAP), “Sektörün önde gelenleri, senin için burada!” sloganıyla bu sene 8 – 9 – 10 Mart tarihlerinde üçüncüsünü gerçekleştireceği Yapı Günleri’18 etkinliğinde geçen sene olduğu gibi yapı sektörünün liderlerini ağırlıyor.

Yerli ve yabancı konuşmacılarıyla, yapı sektörünün Ege Bölgesinden açılan kapısı olmaya aday

İnşaat sektöründe, dünya çapında projelerde yer almış ünlü isimlerin deneyimlerini aktaracağı, projeleri hakkında soruları cevaplayacağı etkinlik; çarpıcı isimlere de ev sahipliği yapacak.

Her öğrenciye hitap eden bir organizasyon

Geçen yıl farklı dallarda Türkiyenin dört bir yanından 800+ öğrenciye ev sahipliği yapan Yapı Günleri, bu sene geçtiğimiz yılki kadar dolu dolu geçecek.

İnşaat Mühendisliği, Mimarlık ve inşaat sektöründe yer alacak her öğrenciye ve öğrenmekten vazgeçmeyen herkese hitap edecek Yapı Günleri’18‘de, sektörde yer alacak arkadaşlarını tanımak ve ağ kurmak için ihtiyacın olan her imkanı bulacaksın.

Takımınla gel, Yarışmayı kazan

Cuma günü, arkadaşlarınla birlikte yarışabileceğin bir sürpriz yarışma olacak. Bu yarışmayı kazanan takıma, ev sahibinin bir de ödülü olacak.

Bilgiye olduğu kadar İzmir’e de doyacaksın

Yapı Günleri’18 ‘de iki gün sürecek önemli seminerlerden sonra gün sonunda, İzmir sokaklarına inebilir, Kordon’da çimlerde oturup muhabbet edebiilir ya da Alsancak’ın durmak bitmeyen gece hayatına adım atıp rengarenk mekanlarda eğlenceye doyabilirsin.

10 Mart Cumartesi günü ise Türkiye’nin ilk Cittaslow’u Seferihisar’ın Sığacık’ını etkinlik kapsamında gerçekleşecek turla ziyaret edebilir, tarihi sokaklarında kaybolabilir ve Sığacık’ın yemek dolu tezgahlarında daha önce hiç tatmadığın lezzetlere bakabilirsin.

Etkinlik bültenine kaydolmak ve ayrıntılı bilgi için: http://yapigunleri.org ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca 0 850 305 06 35 numaralı telefondan ya da i[email protected] ‘dan DEYAP’a ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yap

Reklamları biz de sevmiyoruz ama !

Giderlerimizi karşılamak için reklam yayınlamaya ihtiyacımız var.

Refresh